Kurye Servis Çantası Çeşitleri - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Kurye Servis Çantası Çeşitleri

BENZER ÜRÜNLER

Kurye servis çantalarımızla hizmetinizdeyiz. Kurye servis çantası çeşitlerimiz bol çeşit, uygun fiyat ve toptan alışverişte makul iskonto oranlarıyla yüzünüzü güldürecek. Son zamanlarda üretimimizin yaklaşık yarısı kurye çantası, ısıtıcılı gıda taşıma çantası ve pizza çantası üzerine gerçekleşiyor. Son 1 yıldır yaşadığımız ağır pandemi şartları sebebiyle ülkemizde yaklaşık 4 ay bütün restoranlar kapalıydı. Sadece yemek siparişlerine cevap verebilen bu restoranların ise en önemli ihtiyaçları bu yukarıda saydığımız üç çanta tipi oldu.

Akgül Toptan Çanta, özellikle yurt dışı satışlarda büyük memnuniyet oranlarını yakaladığı bu çantaları Türkiye’ye gururla sunar: Kurye Servis Çantası.

Kurye Servis Çantası Özellikleri

Kurye servis çantalarımız iki tip çantadan oluşmaktadır. Bunlardan birincisi motosikletlere ilave edilebilen ve ısıtıcılı yemek taşıma çantasıyla aynı özelliklerde olan bir çantadır. Kullanımı kolay ve pratiktir. Bu çantaları özellikle hızlı ve yakın muhit siparişlerini teslim etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Motosikletlere bağlamak için emniyet kayışı ile beraber üretiriz.  Kurye çantası ebatlarını istediğiniz ölçülerde üretebiliriz. Fermuarlı veya kilitli olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Kurye servis çantaları için üretilmiş gelmiş geçmiş en sağlam çantalardandır. Yıllardır motosikletlerinizin üzerinde reklamlarınızla beraber gezebilecek çanta türlerindendir. Dilerseniz logonuzu ve mottonuzu basabileceğimiz bu çanta türlerini logosuz olarak da sipariş edip, restoranlara pazarlayabilirsiniz. Ayrıca bu çantaların satışı için sağ alttaki iletişim penceresinden bize ulaşarak iş birliği yapabilirsiniz.

Kurye servis çantalarının bir diğer türü daha vardır. Bunlar, Doblo veya Caddy gibi geniş bagajlı otomobil türleri için üretilmiştir. Bunlar daha büyük ebattaki çantalardır. Aracınızla, bir cathering servisi veriyorsanız veya başka türlü kurye hizmetleri sağlıyorsanız tüm ihtiyacınızı karşılayacak çözümlerimiz bu çantalardadır.

Bu çantaların üstten veya önden açılıp kapanabilen türleri vardır. Bu sayede aracınızın ebatlarına uygun olarak üretimi yapılabilecektir. Bu sayede kurye servis çantası sizin için özelleşmiş olacak. Siz de hizmetinizi daha kaliteli bir şekilde sağlayabileceksiniz.

Eğer uzun süreli sıcak yemek servisleri yapıyorsanız ısıtıcılı gıda taşıma çantası modellerimize de göz atabilirsiniz.

Kurye Servis Çantası türlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Yemek Taşıma Çantası

Toptan Pizza Çantası Çeşitleri