HAKKIMIZDA - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

HAKKIMIZDA

Akgül Çanta 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Seyahat çantası,sporcu çantaları,okul çantaları,valiz ve kemer aksesuar ürün çeşitleri arasındadır. Ürünlerimiz kendi üretimimiz olup patentli markamız ” WOYS ” tur. Akgül çanta aynı zamanda özel ve kamu kuruluşlarına promosyon çanta üretimi de gerçekleştirmektedir. 10 kişilik üretim ekibi bulunan Akgül Çanta’da ürünler Adana’da bulunan çanta atölyemizde tüm kalite kontrolleri yapıldıktan sonra müşterilerine teslim edilir.Ürünlerimiz sağlığa zarar içermeyen maddelerden üretilir,flatat içermez.Kaliteli uygun fiyata hatta en ucuz toptan çantanın adresindesiniz.

AKGÜL Toptan Çanta Üretimi Ve Satışı Adana Promosyon Çantalar Baskılı Baskısız Bez Çantalar Fiyat Bilgisi İçin Bizi arayabilirsiniz.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda ,müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak. Ürünlerimizi dünyanın farklı ülklerine ihraç ederek şirketimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak.
VİZYONUMUZ
Kalite ve müşteri memmuniyetinden en üst standartları yakalamak.
KALİTE POLİTAKIMIZ
Akgül Çanta olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade devamlı gelişme ve süreklilik gösteren bir süreç olduğuna inanmaktayız. Bu çerçevede üretim ve hizmet standartlarımızı her geçen gün arttırmaktayız.

NELER YAPARIZ ?
Okul Çantası
Seyahat Çantası
Spor çantalar
Outdoor ve Kamp Çantaları
Valiz & Bavul
Promosyon Çantalar
– Bez Çanta
-Makyaj Çantası
-Özel Baskılı Okul Çantası
-İpli Çanta
– Spor Kulubü Çantaları
Bayan Çantası