HAKKIMIZDA - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

HAKKIMIZDA

Akgül Toptan Çanta olarak faaliyetlerimize 2010 yılında başladık.. Seyahat çantası,okul çantası,sporcu çantası,Anne bebek bakım çantası ,valiz ve kemer üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürün çeşitlerimiz arasında.Ürünler kendi üretimimiz olup patentli markamız ”WOYS BAGS ” ‘dir. Kendi markamızla üretimin ve toptan satışımızın yanı sıra Özel ve kamu kuruluşlarına promosyon çanta imalatı da gerçekleştiriyoruz.Adana’da bulunan  atölyemizde maksimum kalite ve ekonomik fiyat politikasıyla hizmet veriyoruz. Aylık 30 bin çanta üretim kapasitesine sahip firmamız üretim kapasitesini gün geçtikte artırma gayretinde.İş ortaklığı ve paydaşlık için müşterilerimizi bekliyoruz.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda ,müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak. Ürünlerimizi dünyanın farklı ülkelerine ihraç ederek şirketimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak.
VİZYONUMUZ
Kalite ve müşteri memmuniyetinden en üst standartları yakalamak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Akgül Çanta olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade devamlı gelişme ve süreklilik gösteren bir süreç olduğuna inanmaktayız. Bu çerçevede üretim ve hizmet standartlarımızı her geçen gün arttırmaktayız.

 

AKGUL TOPTAN CANTA İMALAT


NELER YAPARIZ
Okul Çantası
Seyahat Çantası
Spor çantalar
Anne Bebek Bakım Çantası
Outdoor ve Kamp Çantaları
Valiz ve Bavul
Promosyon Çanta Ürünleri
Bez Çanta Ürünleri
Makyaj Çantası
Özel Baskılı Okul Çantası
İpli Büzgülü Çantalar
Spor Kulubü Çantaları
Bayan Çantası