Toptan Pizza Çantası Çeşitleri - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Toptan Pizza Çantası Çeşitleri

BENZER ÜRÜNLER

Pizza çantası çeşitlerimizle pek çok pizzacıda çalışan kuryelerin işini kolaylaştırdık. Kolaylaştırmaya da devam ediyoruz. Türkiye’de ve yurt dışında çalıştığımız pek çok noktada pizzacılar bizim ürettiğimiz pizza çantalarını tercih ediyor. Sebebi gayet basit: kalite. Kaliteli pizza çantalarımız, aynı zamanda ısıtıcılı özelliğe sahip. Isıtıcılı Gıda Çantası türlerimizle ilgili haberimizden de görebileceğiniz gibi geliştirdiğimiz inovasyonu pizza çantalarına da uyguladık.  Bu sayede pizzalarınız fırından çıkıp masaya servis edilmiş gibi, müşterilerinizin evine sıcacık ulaşmaktadır.

Piyasadaki mevcut pizza çantaları bohça gibidir. Tek tip ve sadece içerisine pizzayı koymaya yarayan bir tür çantadır. Bu kadar. Ancak Akgül Toptan Çanta’nın ürettiği pizza çantalarında siparişler karışmaz ve sıcacık tüketiciye ulaşır.

Isıtıcılı çanta türlerimizde geliştirdiğimiz 420 D  610 D Ve Pvc kalınlığındaki  kumaşların içi ısı geçirmez bir kumaş türüyle kaplıdır. Sıkı kilitleri sayesinde buradan ısı dışarı çıkmaz. Pizzalarınız pizza çantasını ısıtır, pizza çantası ise pizzanızı ısıtır. Böylece ısı kaybı yaşanmaz. Çantaların körüklü yapısı sayesinde körük kapalıyken 3 adet pizza kutusunu alırken körük açıldığında 6 adet pizza kutusunu taşıyabilir. Tek veya iki göz olarak üretim mümkündür. Buna siz karar vereceksiniz.

Toptan Pizza Çantası Promosyonlu Da Olur!

Toptan pizza çantalarınıza dilerseniz iş yerinizin logosunu uygulayabilmekteyiz. Bu sayede kuryeleriniz çantaları taşırken sizin de reklamınızı yapacaktır. Aynı zamanda bu çantaların üretimini dilediğiniz boy gerçekleştirebilmekteyiz. Standart olarak büyük boy pizzalar için ürettiğimiz pizza çantaları aynı zamanda motosikletler için ürettiğimiz gıda taşıma çantaları ile de uyumludur. Gıda taşıma çantalarının kapasitesi ise yaklaşık 18 pizza kutusudur. Yani şöyle izah edelim, 3 adet pizza çantası ile tek kuryede 18 adet pizza teslimatı sağlamanız mümkündür. Her ikisini de ısıtıcılı arzu ederseniz yorum sayfanız size methiyeler dizen müşterilerinizle dolup taşacaktır. Elbette pizzayı siz yapıyorsunuz, bu övgülerin çoğu sizin olacak, biz ise sıcak teslimatı sağlamada bir ara görevli olarak gurur duyacağız.

Pizza çantası siparişlerinizi sağ altta açılan kutudan hemen verebilirsiniz. Böylelikle işbirliğimize ilk adımı atmış olacağız. Firmanızdaki her türlü ihtiyaca kısa sürede cevap verebilmekteyiz. Üretim kapasitemizle siparişi verdiğiniz hafta içerisinde çantalarınızı teslim edebiliriz. Aynı zamanda dilerseniz promosyon bez çanta türlerimizden de yararlanabilir, iki veya üç siparişi beraber vererek cazip indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm bunları telefonla veya mail yoluyla konuşarak karara bağlayabiliriz.