Toptan Yemek Taşıma Çantası - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Toptan Yemek Taşıma Çantası

BENZER ÜRÜNLER

Akgül Toptan Çanta bünyesinde son zamanlarda en çok bu işle ilgileniyoruz. Glova yemek taşıma çantası üretimimiz başladı. Isıyı muhafaza eden Gıda Taşıma Çantası çeşitlerimizle yurtdışında da pek çok noktaya çanta ihracatı gerçekleştirdik. 1 yıldır süren pandemi nedeniyle yeme-içme servisi sağlayan işyerleri için kurye bulundurmak olmazsa olmaz gerekliliklerden biri haline geldi. Bu durumda yeme içme sektöründeki işletmelerin de iş yükü fazlasıyla arttı. Ancak tek sorun vardı. Bir kurye zaman zaman en az 5 müşterinin ihtiyacını çantasına koyup teslim etmek zorunda kalıyor. Bu durumda teslimatı yapılacak son müşterinin yemeği fırından yeni çıkmış gibi sıcak olamıyor.

Bu durumda Akgül Toptan Çanta’nın çok beğeni toplayan ısı koruyan Gıda Taşıma Çantası devreye giriyor. Daha geçen hafta Danimarka’ya ihraç ettiğimiz Isıtıcılı Gıda Taşıma Çantaları ile Danimarka’nın en büyük online yemek sipariş sitesi müşterilerini mutlu etmeye devam edecek. Biz ise dünyanın en mutlu insanlarının yaşadığı bu ülkedeki insanların mutluluğuna bir nebze olsun katkı sunduğumuz için mutlu olduk.

Sıra Türkiye’de: Isı Koruyan Gıda Taşıma Çantaları Ülkemizin Hizmetinde

Türkiye’de hizmet sektörü en geniş sektörlerden biri konumunda. Gıda taşıma çantalarımız ile tüm Türkiye’nin ihtiyacını kısa sürede karşılayabilecek üretim kapasitemizle siparişlerinizi bekliyoruz. İstediğiniz adette üretim ve satışımız bulunmakta. 420 D  610 D Ve Pvc kalınlığındaki kumaşlarımızın ısı geçirmez kumaşlar ile desteklendiği gıda taşıma çantası çeşitlerimiz 50 cm 43  cm ebatlarındadır. İster motosikletli kuryelerinizin ister otomobillerde rahatlıkla bu çantaları kullanabilirsiniz. Böylece birden fazla adet çantayı sağlam yapısı sayesinde üst üste koyabilirsiniz. Bu çantalarla daha kısa sürede ve daha çok müşteriye hizmet verebilirsiniz.

Isıyı Muafaza Eden Çantada Bir İlk

Isı geçirmez çantalarımız için ısıtıcılı çanta tabirini bilerek kullandık. Çünkü teorik olarak bu çantalarımız ısı geçirmez çantalardır. Ancak kapağı kapatıldığında hiç ısı kaybı yaşamaz ve sıcak sıcak konan bir yemek kendi ısısıyla çantayı ısıtır. Isınan çanta ise yemeğin yaşadığı ısı kaybını absorbe eder ve yemeği tekrar ısıtır. Bu sayede yemek yeni fırından çıkmış gibi tüketicinin eline geçer.  Isıtıcılı Gıda Taşıma Çantası çeşitlerimizle Yemek Sepeti’ndeki puanlarınızın yükseleceğini garanti ederiz çünkü yemek müşteriye fırından çıktıktan 1 saat sonra bile varacak olsa sıcak sıcak eline geçecektir. Müşteriniz hem memnun kalacak, hem de müdaviminiz olacak.

Sağ alt köşeye bakın; işte oradan sipariş vermek için bize “selam” yazabilirsiniz. Biz hangi ürünü incelerken bize mesaj attığınızı görebiliyoruz. Bu sayede çok fazla açıklamanıza da gerek yok. “3 tane istiyorum” diyin ve hemen 3 tane Isı koruyan Yemek Çantası üretimine başlayalım. Bize logonuzu göndermeyi de unutmayın.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp : +90 543 695 11 31