Woys Anne Bebek Bakım Çantası - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Woys Anne Bebek Bakım Çantası

BENZER ÜRÜNLER

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
3 adet termal biberon gözü
2 adet yan göz
6 adet iç göz
46 cm 25 cm genişliğinde 16 cm derinliğinde
Geniş Hacim
Sağlam kumaş,kaliteli işçlik

9 ay yaşanan heyecanın ardından nihayet yavrunuzu kucağınıza aldınız ve doğum öncesi bebeğinize aldığınız bir çok eşyayı artık kullanma zamanı geldi. Tabiki her daim evin içerisinde kalacak değilsiniz.. Özellikle doğumdan 40 gün sonra ziyaretler,kısa kısa geziler başlar. İşte tam bu anlarda yanınızda bir kurtarıcı lazım Anne Bebek Bakım Çantası. Çocuğunuzun kıyafetlerinden tutun ,emzik ,biberon,çocuk bezi ve daha birçok bebek eşyasını içerisine alan mükemmel bir bebek bakım çantası olmalı .Anne bebe bakım çantasında tavsiyemiz bu özelliklerin hepsini bir arada bulunduran firmamızın kendi üretimi olan Woys Anne Bebek Bakım Çantası olacaktır.Çantamızda bebeğiniz ile seyahat ederken tüm ayrıntılar düşünülmüştür.
Öncelikle anne çantamızın kumaşından bahsedelim. Çantamızın iç ve dış yüzeyinde kullanılan çanta kumaşında ve çanta astarında kesinlikle Ftalat içermeyen (kanserojen madde içeren çanta ) kumaş kullanılmıştır.Su geçirmez bir çantadır.Yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanılabilir.
İç hazneleri oldukça geniştir.Bebeğiniz tüm eşyalarını rahatlıkla içerisine alır.Çantanın yüksekliği 42 cm,uzunluğu 27 cm , genişliği ise 21 cm’dir.Ön yüzünde Isı yalıtımlı 3 adet biberon gözü mevcuttur.Bebeğiniz süt ,mama vb. yiyeceklerini soğuğu sıcak ,sıcağı soğuk termoslu anne çantası özelliğiyle bozulmalara karşı korur. Özel ısı yalıtımlı iç hazneye sahiptir.Yan tarafında ıslak mendil için tasarlanmış bölmesi mevcuttur.Yürüken ıslak mendil ihtiyacınız olduğunda Çantanın iç kısmı bebeklerinizle dışarıya çıktığınız tüm eşyalarını alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bebek bezi gözü ve bebeklerinizin kıyafetlerini alabilecek 5 adet göz bulunmaktadır.Arka kısmında ise anti theif özellikli,hırsızlığa karşı telefon gözü ise annelerin kendini güvende hissettirecek tam bir hayat kurtarıcı özelliktir. .Anne Bebek Bakım Sırt Çantamızın sırt askılı ayarlanabilir olup,taşıma durumunda omuzlarda tahrişe sebebiyet vermeyecek şekilde üretilmiştir.Ayarlanabilir sırt askılıklarında kalın pet mevcuttur.Çantanın ağız kısmında içerisinde bulunan metallar sayesinde çanta dik ve şık bir duruşa sahiptir.
Annelere özel tasarlanmış çantamızda bir annenin ihtiyacı olabilecek tüm detaylar düşünülmüştür.Çantamızın siyah,gri,lila ve kırmızı olmak üzere 4 rengi mevcuttur..Çantanın dikişlerinde ,kumaşında vd. özelliklerinde gelebilecek aksamalara karşı Woys Anne Bebek Bakım Çantamızın 1 yıl garantilidir.Woys Anne çantası bayan bebek çantaları Leequen Anne bebek bakım çantası,Land bebek bakım çantası,okiedog anne bebek bakım çantası,esprit bebek bakım çantası,skip hop bebek bakım çantası markalar arasında fiyat,performans ve yerli üretim olması özelliğiyle öne çıkmaktadır.
Bebek bakım çantası ne almalıyım diye düşünüyorsanız En iyi kalite ve en ucuz anne bebek bakım çantasında tercihiniz Woys Bags olmalıdır.

Toptan perakende satış ve çanta üretiminde sektörün öncüsü Akgül Çanta’dan Woys Anne bebek bakım çantasına toptan alım olarak ulaşabilirsiniz.
Anne Bebek Bakım Çantası toptan satış ve üretim için Mobil telefon : 0543 695 11 31
Şirket Telefonu: 0850 808 7096

TEK SATIŞLARIMIZ BULUNMAMAKTADIR !
ÜRÜNÜMÜZDEN NUMUNE SATIN ALIP İNCELEYEBİLRİSİNİZ !

Ürün 1 yıl garantili belgesi ile gönderilir.

WOYS ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI TOPTAN VE PERAKANDE SATIŞ İÇİN 

 

 

 

 

  

 

 

Toptan Satın almak için : 0543 695 11 31

 

Akgül Çanta Promosyon Toptan Çanta Üretimi Ve Satışı Bebek Bakım Çantası Anne Bebek Bakım Sırt Çantası Anne Bakım Çantaları ,Anne Bebek Çantamızda toptan satış ile ilgili fiyat teklifi almak için bize ulaşın.