Toptan Plaj Çantası - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Toptan Plaj Çantası

BENZER ÜRÜNLER

Yaz denildiğinde akla direkt kum,deniz,güneş üçlüsü gelir… Tüm yıl hepimizin burnunda tüter bir kaç günlüğüne  de olsa masmavi suların tadını çıkaracağımız, dalga sesleriyle dinleneceğimiz, altın kumların üzerinde bronzlaşacağımız günler. Belki de bu yüzden en sevdiğimiz alışverişlerden biridir tatil alışverişi.

Akdeniz’in en çok güneş ülkelerdinden biri olsak da yılın sınırlı bir zamanını tatile ayırabildiğinden birçok kişi günün çoğunu plajda geçirir yaz tatillerinde. Hele bir de tatile çocuklarla gidildiyse yetişkinler dönmek istese bile onlar ayrılamaz plajdan. Hâl böyle olunca plaj çantası özellikle kadınlar için hoş bir aksesuar olmasının yanı sıra, pareodan yedek mayoya, çocukların oyuncaklarından okunacak kitaplara kadar pek çok eşyanın taşındığı işlevsel bir parçaya dönüşüyor.

AKGÜL Toptan Çantada hepsi birbirinden şık ve havalı plaj çantası modelleri bulunuyor. Plaj çantası modellerimiz birçok eşyayı bir arada taşıyabilmenize olanak veren oldukça sağlam yapıda, omuzda veya sırtta taşınmaya uygun, oldukça kullanışlı modellerdir. Birçok renk, desen ve model seçeneği bulunan plaj çantası modellerimizden biri mutlaka size göre…

İmperteks Plaj Çantası Modelimizi İncelemek İçin Tıklayınız.

Jüt Kumaş Plaj Çantası Modelimizi İncelemek İçin Tıklayınız.

 

Her duruma uygun çeşitli plaj çantaları üretiyoruz. Plaj çantalarımız, kıyafetinize uyacak çekici renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Farklı ebat ve renklerde üretebilidiğimiz Plaj çantalarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Adet sınırı olmadan üretim yapan şirketimiz numune olarak yolladığınız çantaları da üretebilecek kadar kalite ve işinin ehlidir. Sitemizde gördüğünüz plaj çantaları sadece sadece örnektir, şirketimiz istediğiniz evat ve renklerde, istediğiniz modellerde plaj çantası üretebilir.

Mağaza sahipleri, plaj çantalarımızı toplu halde sipariş ettiklerinde sipariş adedine ve ürün özelliklerine göre fiyatlandırma uyguluyoruz. Ayrıca plaj çantalarını tercihlerinize göre kişiselleştirme imkanlarına sahipsiniz.Çantaları özelliklerine göre üretiyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek kısmından yazabilir ve ya +90 543 695 11 31 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirisiniz. Detaylı iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

 

Akgül Toptan Çanta Adana, toptan çanta, toptan sahil çantası,toptan plaj çantası. Toptan tatil çantası, baskılı, baskısız, renkli, jüt kumaş, imperteks kumaş, bez,tela bez çanta toptan.Toptan Plaj Sahil Kumsal Tatil Çantası İmalatı Üretimi Satışı, Baskılı Renkli Baskısız Bez Tela Jüt İmperteks Kumaş Özel Toptan Uygun Fiyata Ucuz Çanta