Toptan Çanta İmalatı | Uygun Fiyat | Yüksek Kalite | Hızlı Teslim

Toptan Çanta İmalatı | Uygun Fiyat | Yüksek Kalite | Hızlı Teslim

toptan-canta-imalati
BENZER ÜRÜNLER

Toptan çanta üretiminde büyük atılımlara imza atmış firmamız, çeşitli ürün gamıyla ve aylık 30 bin adetin üstünde üretim kapasitesiyle toptan çanta imalatçıları içerisinde saygın yerini koruyor. Kurumsal firmalar için geliştirdiğimiz çözümlerimizle pek çok büyük firmanın tedarikçisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Firmaların jübile dönemlerinde, kuruluş yıl dönümlerinde ve yılbaşı hediyelerinde görünürlüğünü artırıyoruz. Toptan çantacı olarak 10 yılı aşkın süre kendi firmamızda, tekstil sektöründe ise toplam 30 yıllık birikimimiz var. Zaman zaman okulların yeni kayıt olan öğrencilere verdiği hediyelerde kendimizi gösterdik, zaman zaman özel hediyelerinizi koruyacak çözümler ürettik. Adımız hiç görülmedi ama siz bizi hep gördünüz. Peki biz bunu nasıl başardık? Neler yaptık? Bizi nerelerde gördünüz? Ve görünen bizken, aslında sizin markanız nasıl görünüyor? Kurumsal firmalara toptan çanta üretimindeki meslek sırrımızı açıklıyoruz.

2010 yılında Akgül Toptan Çanta adıyla ticari faaliyetlerimize başladık. İçine bir şeyler koyabileceğiniz her türlü ürünü tasarladık ve onlara ruh üfledik. Kimi zaman işbirliği içinde olduğumuz dostlarımız bize bir çanta gösterdi ve aynısını istedi, kimi zaman çizerek tarif etti. Yüksek müşteri memnuniyeti sağladığımız bu yolculuğumuzda 10 yılı başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşadık. Patentli markamız Woys Bags ile pazara girdik ve tüm online satış kanallarında yüksek memnuniyet sağladık. Dahası ürettiğimiz ürünlerin de yüzde 90’dan fazlası toplamda yüzlerce müşteriden tam puan alarak kalitesini tescil etti. Yani, Woys Bags bizim kar amacı elde etme amacıyla değil, kalitemizi Türkiye’ye tanıtma aracımız haline geldi. Akgül Çanta, ancak bu sayede aklınızda kalacak soru işaretlerine çare bulabilirdi.

Toptan Çanta İhtiyacınıza Hızlı Çözümler

Firmanızın, okulunuzun ya da işletmenizin çanta ihtiyacını hızlı bir şekilde çözüyoruz. Aylık 30 bin adetten fazla üretim gerçekleştirdiğimiz tesislerimizde ihtiyacın bize ulaşmasından teslime kadar sadece bir fincan kahve içebilirsiniz. Hayır, biraz abartmış olabiliriz. Ancak iş dünyasının yoğunluğu içerisinde bu sürede gönderdiğiniz bir maile dahi neredeyse cevap alamıyorsunuz. Peki ya üretim dünyasının temposu içerisinde nihai ürünü kaç günde elinize alabiliyorsunuz? Tecrübeleriniz size çok farklı cevaplar veriyor olabilir. Ancak biz günde 1000’den fazla çanta üretiyoruz.

Toptan çanta ihtiyaçlarınız için öncelikle hangi çantayı yapmaya karar vermeniz, sonrasında ise kaç adet üretmek istediğinize ihtiyacımız var. Nihai ürünlere markanızı da bastıktan sonra aynı gün kargoya veriyoruz. O zaman hangi çantaları ürettiğimize bir bakalım.

Toptan Seyahat Çantası

Seyahat çantası, aslında herkesin ihtiyacı olacağı türden çantalardır. Herkes seyahat eder. Pandemi koşullarından kaynaklı olarak insanların seyahatleri biraz aksattı. Ancak normal koşullarda her gün milyonlarca insan bir şehirden diğerine, bir ülkeden diğerine yolculuk ediyor. Özellikle yaz aylarında turizmin de canlanmasıyla seyahat eden insanların sayısında ciddi artış meydana geliyor. Turizm dönemlerinde insanlar valizlerine kıyafetlerini tıka basa doldurarak tatil beldelerine göç ediyorlar. Deniz kenarındaki otellerde tam doluluk görülüyor.

Akgül Toptan Çanta, oteller için güzel bir fikirle burada görünen ciddi bir açığa el attı. Yaz aylarında otellere yerleşen insanlar, gün içerisinde meydana gelen çeşitli ihtiyaçları için birkaç kıyafet, biraz hediyelik eşya ve saire alıyor. Bunlarla eve dönmek istediklerinde ise; O da ne? Valizlerinde yeni bir eşyayı koyacak yer kalmamış. Otellere, kendi isim ve logolarıyla ürettiğimiz seyahat çantalarımız burada imdada yetişiyor. Valizinde yer kalmayan ve küçük bir çantaya daha ihtiyacı olan müşterilerinize kendi logonuzun basılı olduğu çantalardan hediye edebilir, veya satabilirsiniz. Bu durumda hem müşteri memnuniyetini artırırsınız, hem de müşteriniz gittiği dünyanın başka yerlerinde bu çantayı kullanmaya devam ederek bedavaya reklamınızı yapmaya devam eder.

Seyahat çantası için bir başka hedef kitlemiz ise tur şirketleri. Pazar satışıyla bile çok ciddi kar marjlarıyla satılabilen çantalarımızı tur şirketleri müşterilerine veya müşterileri götürmek için anlaştıkları otellere kendi logolu çantalarını kullanarak ayrı bir promosyon yapabilir, yine acil çantaya ihtiyacı olan müşterilerine yardımcı olabilirler.

Turistik bir yerde dükkanınız mı var? Neden markalı ürünlerle aynı kalitede olan çantalarınızdan satmıyorsunuz? Başka markaların reklamını cüzi bir karla yaptıracağınıza, kendi markanızın reklamını yüksek karla yaptırın! 0543 695 11 31 numaralı whatsapp hattımızdan dilediğiniz zaman danışabilirsiniz. İsterseniz aramadan önce seyahat çantası türlerimizi incelemek için tıklayabilirsiniz.

Toptan Sırt Çantası

Şirketler, gerek kendi işletmenizde satabileceğiniz, gerek değerli gördüğünüz müşterilerinize hediye edebileceğiniz toptan sırt çantalarımızı mutlaka deneyin! Toptan fiyatıyla sadece bir ajanda ücretine sahip olabileceğiniz kaliteli sırt çantalarımıza kendi logonuzu bastırarak marka değerinizi artırabilirsiniz. Yılbaşı hediyelerinizi, kuruluş yıl dönümlerinizdeki hediyelerinizi müşterilerinize bu çantalara koyarak hediye edebilirsiniz. Bu sayede evladiyelik bu çantaları yanında taşıyan dostlarınız sırtında sizin reklamınızla gezecek, marka bilinirliğiniz artacak. Sırt çantalarımızı dilediğiniz renk ve ebatlarda üretebiliyoruz.

Spor salonlarına giden insanların büyük bir kısmı yılda 5 kereden az olarak bu salonlara uğruyor. Tecrübesiz bu spor sevdalısı dostlarımızın ise bir kısmı gelirken spor kıyafetlerini, gündelik kıyafetlerinin altına giyiyor. Dönerken bunları çıkarmaları gerekiyor. Spor salonlarının soyunma odalarına bir kulak kabartın! “Fazla poşeti olan var mı” sorusunu mütemadiyen duyacaksınız. İşte tam da burada imdada fazla poşeti olan değil de, işletmeniz yetişsin. Üzerinde spor salonunuzun logosu olan sırt çantasından satın alacak bu kullanıcınız artık sizin reklamınızı yapacak. Oraya her gidip gelirken de sizin reklamınızı yapmaya devam edecek.

Okullar, üniversiteler, okula yeni başlayacak öğrencilere kalem defter gibi birtakım hediyelerde bulunuyorlar. Peki bu hediyeleri neye koyuyorlar? Öğrencimiz okula gidip gelirken, sırtında okulun ismini taşıması hoş olmaz mı? Ayrıca dilediğiniz renk, desen ve baskı türleriyle bu çantaları okulunuzun kantininde de satışa sunabilir, yeni bir çantaya ihtiyacı olan öğrencilerinizin bu ihtiyacına kendi kurumunuz içinde cevap verebilirsiniz.

Sırt çantası türlerimizi bu bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla toptan çanta çeşitlerimiz için okumaya devam edin.

Toptan Spor Çantası

Spor Salonları, spor tesisleri ve spor kulüpleri için özel olarak ürettiğimiz spor çantaları ile müşterilerinize ve sporcularınıza değer katabilirsiniz. Özellikle spor kulüpleri için vazgeçilmez bir ihtiyaç olan spor çantaları konusunda çok iddialıyız. Kulüp malzemelerini, formaları, kramponları veya spor ayakkabılarını rahatlıkla taşıyacağınız spor çantaları üretiyoruz. Kulübünüzün renklerini taşıyan ve üzerinde logonuzun bulunduğu çantalar ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda bu çantaları satışa sürerek kulübünüz için gelir kapısı yaratmanıza imkan tanıyoruz. Semtinizde, ilçenizde ya da şehrinizde, takımınıza gönül vermiş insanları takımınızı desteklemeleri için daha fazla yüreklendirebilirsiniz.

Spor çantalarımızda da inovasyon yaptık. Mevcut spor çantaları genellikle 3 veya dört gözden oluşur. Bütün kıyafetlerin koyulduğu bir büyük göz ile sağda ve solda içeceklerin konulabildiği ikişer küçük göz. Bu özellikle erkek sporcular için bir handikap. Çünkü ayakkabılarını kıyafetleriyle aynı göze koymak taraftarı değiller. Gelin görün ki bunun önüne geçmek kullanıcılar için mümkün değil. Peki ya üreticiler için?

Geliştirdiğimiz yeni modellerimiz ile spor çantalarının iç gözünde, ayakkabılarınızı hiçbir poşete koymanıza gerek kalmadan kıyafetleriniz ile aynı gözde taşıyabilirsiniz. Ortadaki büyük gözde açtığımız kapaklı yeni göz sayesinde 45 numaraya kadar ayakkabılarınızı koyabileceksiniz. Bu ayrı gözün kapağını kapattığınızda ayakkabılarınız kıyafetlerinizi kokutmayacak. Ayrıca bu göz için düşündüğümüz havalandırma delikleri sayesinde ayakkabınız havasız kalmayacak ve çantanızı da kokutmayacak.

Spor çantalarımızı incelemek için tıklayınız.

Toptan Beslenme Çantası

Kreşler, ana okulları ve çocuk yuvaları için geçiştirdiğimiz toptan beslenme çantaları ile yuvanız öne geçecek. Gerek velileri almaya teşvik edebileceğiniz gerekse hediye edebileceğiniz suluklu beslenme çantası modellerimiz sayesinde yuvanızdan duyulan memnuniyet artacak.  Her aile çocuğunu bir okul öncesi kuruma gönderir. Bunun için bir takım temel ihtiyaç malzemeleri vardır. Bunlardan en önemlisi ise kuşkusuz beslenme çantasıdır. Beslenme çantaları hem hafif, hem güzel tasarlanmış hem de çocuklarımızın taşıyabileceği ebatlarda olmalıdır. Aynı zamanda suluğunu koyabileceği bir göze de ihtiyacı vardır. Ayrıca suluk kendiliğinden açılırsa çantayı ve çantadaki diğer eşyaları da ıslatmamalıdır. İşte tüm bu sorunları tek elde çözdük. Çantanın içerisine koyduğumuz suluk gözü sulukları dik olarak yerleştirebileceğiniz ve buradan kaymayacak özelliktedir. Aynı zamanda cırtlı emniyet kayışı sayesinde kapağının açılmasını da engelliyor.

Okul malzemeleri satan iş yerleri için Woys Bags marka beslenme çantalarından yüksek kar marjıyla tedarik edebileceğimiz gibi, kendi markanızı da basabiliriz. Çocuk yuvaları ve kreşlerin de istedikleri renk, desen ve motifte çanta üretebildiğimiz gibi, istenen ebatta logo uygulaması da yapabiliriz. Çocuklarımız kreşlerine gelip giderken markanızı görünür kılacaktır.

Bütün anaokulu-beslenme çanta türlerimize bu bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Toptan Sinema Ekipmanı Çantası

Sinemacılar için ürettiğimiz ekipman çantalarımızla her türlü prodüksiyon işinize hızlı ve efektif bir çözüm ürettik. Aldığımız geri bildirimlerden yola çıkarak 2 çeşit sinema ekipmanı projesini başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Üç gözlü ve sırtta taşınabilen modellerimizle gezgin sinemacıların işini kolaylaştırdık. Aynı çantada hem laptop hem de sinema ekipmanlarının taşınması için geliştirdiğimiz ürünlerle rakiplerimizin önüne geçtik. Çekçekli türlerimizle ağır ekipmanları taşımayı kolaylaştırdık. Aynı anda Canon C200-C300 serisiyle beraber Mark IV ebatındaki 2 kamera ve 3 lens, portatif ışık ve saire pek çok ekipmanı alan büyüklükte çantalar ürettik. Bu çantaların iç hacmi yaklaşık olarak 85  m³ (metreküp)tür. Sırt çantasında ise basit ekipmanların yanında kıyafet ve kişisel eşyaları taşıyabilecek bölmeler bulunmaktadır.

Ayrıca sinema ekipmanları çantasında başka kumaşlara yapışmayan cırtlar sayesinde bu bölmeler istenildiği gibi büyütülüp küçültülmekte, özel ekipmanlar (gimble, drone vs.) için yeterli boşluklar elde edilmektedir. Her sinemacı ve youtuber’ın sahip olmak isteyeceği çantalarımız, standart boyutlarının da dışına çıkabilmektedir. İstenilen ebatlarda ve ilave ceplerle zenginleştirilmektedir.

Sinema kulüpleri için özel logo basma imkanımız bulunmaktadır. Bunun yanında prodüksiyon şirketleri, televizyon kanalları, üniversitelerin gazetecilik ve Radyo Sinema ve Televizyon bölümleri için üniversite logosuyla da basım yapılabilmektedir.

Toptan Kedi Köpek Taşıma Çantası

Sokaktan zor durumda bir kedi buldunuz ve sahiplendiniz. İlk yapacağınız iş nedir? Tabii ki kediyi veterinere götürmek. O sırada bulabileceğiniz bir çanta veya karton kutuya koyduğunuz yavrunun veteriner hekimde muayenesi tamamlandı ve eve götüreceksiniz. Ne yaparsınız? Elbette yine bir karton kutuya koyacaksınız. Düzenli aşılarını yaptıracağınız kedinizi her veterinere götüreceğiniz zaman bir karton kutuya koyup götüreceksiniz. Veya? Veterinerden çıkarken ihtiyacınız olan tek şey alacağınız kum ve mamanın yanında bir taşıma çantası olacaktır. Kedi ve köpekleri taşımak için farklı ebatlarda taşıma çantaları geliştirdik. Sadece görsele önem vermedik, aynı zamanda daha konforlu hale getirmek için de çalıştık.

Veterinerlere gerçekleştirdiğimiz toptan satışlar ile veteriner kliniklerin logosunu uyguladık. Bu çantaları kendi kliniklerinde satan veterinerler hem müşterilerini geri çevirmiyor. Hem kendi reklamlarını yapmış oluyor ve bu çantalar sayesinde daha kurumsal bir havaya sahip oluyor. Hem de karlı bir gelir kalemi daha elde etmiş oluyor.

Toptan Kedi ve Köpek Taşıma Çantaları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Toptan Anne Bebek Çantası

Gündelik hayatta bir annenin karşılaşabileceği en büyük iki zorluktan biri bebeğinin altını değiştirecek uygun bir yer bulamamaksa, ikincisi bir anne bebek çantasına sahip olmamaktır. Geliştirdiğimiz anne bebek çantalarında 6 adet iç göz bulunmakta. Isı yalıtımlı kumaşlarla zenginleştirdiğimiz biberon gözleri ise 3 biberonu almakta. Emniyet kayışları sayesinde biberonun sıcak kalmasının yanında dökülmesini de engelliyoruz. Bebek arabalarının arka kısmına emniyetli şekilde bağlamanızı sağlayacak bebek arabası askı aparatıyla güvenli bir şekilde bebeğinizle gezebilirsiniz. Anne bebek çantası kullanan annelerin en büyük problemlerinden biri de hem bebeğini, hem bebeğinin çantasını hem de kendi çantasını taşımak zorunda olmasıdır. Buna da çözümümüz bol iç cepli çantalarımız oldu. Anneler, aynı çantayı ayrıca kişisel çantası olarak da kullanabilecek bütün kişisel eşyalarını bu çantada taşıyabilecek.

Toptan anne bebek bakım çantası

Aynı zamanda Anne bebek çantası kategorisinde yeni doğan bebekler için portbebe ürünlerimiz de mevcuttur. Portbebe ürünlerimizde bebeklerin sırtlarını başlarını desteklemek için çıkıntılar bulundurduk. Aynı zamanda aynı çanta içerisinde bebek için bez ve yedek kıyafet taşıma gözü ile yine ısı yalıtımlı biberon gözü bulunuyor.

Anne Bebek Çantası ve Portbebe çeşitlerimizi burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Toptan Lise Çantası

Liselilerin kullandığı çantaların biraz tarz olması gerekir. Bunun da yanında her ihtiyacını da karşılamalı. Ancak her lise, öğrencilerinin kendi ismini ve logosunu taşıyan çantalarını kullanmalarını ister. İşte tam da bunun için liselere özel olarak kendi logosunu ve ismini taşıyan çantalar üretiyoruz. İçinde kalemlik gözü ve tüm kitaplarını taşıyabilecek hacminin yanında bir takım özel eşyalarını da koyabilecekleri gözler bulunan lise çantalarımızı sizin için tasarladık. Normalde çantaların pazar fiyatlarından çok daha uygun fiyata alabileceğiniz bu çantalar, üstelik okulunuzun logosunu taşıyacak. Daha önce pek çok okul için ürettiğimiz bu çantalar, okulların kurumsal kimliklerini inşa etmede oldukça başarılı oldular. İstenilen boy ve ebatlarda ürettiğimiz bu çantalar ile siz de öğrencilerinizin okulunuzu daha çok sahiplenmelerini sağlayacaksınız.

Daha önce ürettiğimiz özel okul çantalarını ve türleri görmek için tıklayınız. Bu çantaları en hızlı ve kaliteli alabileceğiniz yerle görüşmek için 0543 695 11 31 nolu telefonumuzdan arayarak veya whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Toptan Dağcı ve Kamp Çantası

Enerjinizi dışarı vurmak meşakkatlidir. Daha meşakkatli olanı ise dağ tepe dolaşırken yanınızda pek çok eşya taşımaktır. Kıyafetleriniz, yedek ayakkabılarınız, matlarınız, çadırınız… Tüm bunları tek çantada toplayabilseniz keşke. Aslında var. 1680 denye ve üzeri kumaşlarla ürettiğimiz dağcı çantalarımız su geçirmez özellikte. En zor arazi şartlarında kullanabileceğiniz çantalar kalitesiyle memnun bırakacak. Bu çantalar uzun yıllar kamplarda yanınızda olacak. Çantalarımızın körüklü yapısı sayesinde istediğiniz kadar eşyayı yanınızda taşıyabileceksiniz. Bu sayede ister 2 günlüğüne ister 1 haftalığına gidin. İster günlük yaşamınızda ister tatile giderken yanınızdan ayırmayacaksınız.

Dağcılık kulüpleri, tracking malzemeleri satan iş yerleri için özel olarak logo uygulaması yapabilmekteyiz. Bu sayede ürünü sizden alan kişinin arkadaşları bu çantayı çok beğendikleri taktirde nereden aldığını sormak gereksinimi bile duymayacak. Çantayı nereden aldığı zaten üstünde yazacak. Peki siz bu çantaları neden satasınız? Üzerinde çok bilindik bir marka yazılı çantalar daha çok tercih edilmez mi? Aslında öyle. Ancak bu çantalarda, üretim maliyeti ve sizin karınız ile beraber bir marka olmasından kaynaklı bir fiyat farkı bulunmakta. Ancak siz hem kendi markanızı oluşturmuş olacaksınız, hem de üretim maliyetiyle alıp sadece kendi karınızı koyacaksınız. Dolayısıyla marka çantalarla aynı, hatta daha kaliteli bir ürünü daha ucuza satabileceksiniz.

Dağcı ve kamp çantalarımızı incelemek için tıklayınız.

Toptan Bez Çanta

Poşetlerin artık marketlerde 25 kuruşa satılması, bez çantaların daha çok görünür olmasına sebep oldu. Bez çantalarda pazarın bu denli büyümesi sayesinde her geçen gün yeni özelliklerin bez çantalara eklenmesine sebep oldu. Dahası, bez çantalar firmalar için bir promosyon ürünü haline geldi. Ayrıca butik dükkanların vazgeçilmez satış kalemine dönüştü. Satın alan kişiler ise üç kriter üzerinden değerlendiriyor; Çantanın kalitesi, efektif kullanımı ve estetik açıdan ne kadar hoş göründüğü.

Klasik bez çantalarda tek göz ve taşıma kolları bulunuyor. Biz bunu geliştirdik. Tek göz içerisinde, pazarda markette cüzdanınızı ya da paranızı koyabileceğiniz ilave bir göz, yiyeceklerin kimyasallara temas etmesini engelleyecek bir bölme ve paranızı da içine koyacağınız için güvenliğinizi sağlayacak bir kilit veya fermuar. Bu çantaların üretim maliyeti ise neredeyse tek göz olanlarla aynı.

İlaveten istediğiniz logo veya şekilde çanta üretimleri yapıyoruz. Hemen hemen her firma için uygun bu toptan promosyon çeşitlerimiz aynı zamanda en çok rağbet gören ürünlerden. Bu çantalarımız özellikle tatil beldelerindeki müteşebbisler için de iyi bir fırsat. Türkiye’de pek çok tatil beldesinde, o bölgenin özelliklerini yansıtan hediyelik eşya sıkıntısı mevcut. Bu ürünler genellikle kar küresi ve buzdolabı magnetiyle sınırlı kalıyor. Türkiye’deki her tatil yöresi için hediyelik toptan bez çanta üretimimiz mevcuttur. İster İzmir’deki Efes Antik Kenti’nin Celsus Kütüphanesi olsun, ister Türkiye’nin diğer ucunda Kars Kalesi. İster Adana’nın pamuğu olsun, ister Kastamonu’nun sarımsağı. Her bölgenin değerlerine uygun tasarımlarla çantaları üretebiliyoruz.

Çocuklar için boyanabilir çanta üretimlerimizle, bez çantaları adeta resim defterine çeviriyoruz. Organik tarım ürünleri satan yerler için tamamen organik kumaşlarla ürettiğimiz bez çantalar, müşteriye verdiğiniz güveni artıracak. Bez çanta çeşitlerimizi buradan hemen inceleyebilir veya bir an önce kendi markanızı oluşturmak için arayabilirsiniz. Ayrıca eczaneler için de geliştirdiğimiz tasarımlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Toptan Plaj Çantası

Plajların vazgeçilmezi plaj çantası. Peki bir plaj çantasının vazgeçilmezi nedir? Eee… çanta olsun yeter. Evet plaj çantası satın alan kişiler de satan kişiler de bir plaj çantasının sadece içine havlusunu, kremini, abur cubur atıştırmalıklarını ve bir de içeceklerini koyup kendini denize bırakmak istiyor. Biliyoruz, insanların pek çoğu bir plaj çantasından inovasyon beklemiyor. Ancak plaj çantalarında da inovasyon gerekiyor. Ve biz bu inovasyonu yaptık.

Plaj çantalarının en büyük sorunu, içine sadece havlu ve krem gibi bazı deniz kenarında kullanılacak malzemeler konuyor. Gözlemlerimiz, insanların pek çoğu aynı çantanın içine su, meşrubat veya alkollü içeceklerini de koyuyorlar. Bunun temel sebeplerinden biri deniz kenarında özellikle alkollü içeceklerin yüksek fiyatlara satılması. Kendisi bir dükkandan alıp deniz kenarında içeceklerini tüketmek istiyor. Gün içerisinde güneşe maruz kalındığı için özellikle bol su tüketmek gerekiyor. Bu çantalar gölgeye konulsa da yer yer gölgede sıcaklığın 35 dereceye çıktığı yerlerde pet şişedeki sular deniz suyundan hallice oluyor.

Şezlonga, şemsiyeye para verdiniz. Suya da başka bir yerde para verip yanınızda getirdiniz ama heyhat. Ne olacak? Bu su içilir mi? İşte plaj çantalarındaki inovasyon burada devreye giriyor. Plaj çantalarının içinde ikinci bir bölme yerleştirdik ve bu bölmeyi ısı yalıtımlı malzemeyle kapladık. Sahil işletmesine sahip işyerleri için bu promosyon çantalardan almasını tavsiye ederiz. Zira yakında tüm müşterileri bu çantaları kullanacaklar. İçecek satışları düşecekken, çanta satışlarının artmasını tavsiye ederiz. Üstelik bulunduğunuz bölgeye veya işletmenize özel desen, logo ve renklerle… Plaj çantalarımızı incelemek için vakit kaybetmeden tıklayın, çünkü yaz çok yakın.

Toptan Laptop Çantası

Çantama laptopumu koyayım, şarj aletimi, faremi koyayım yeter. İyi ama benim bilgisayarım 17 inç. Bu çantaya da sığmıyor… Üstelik defterim, dosyam, kalemlerim ne olacak? Laptop için üretilen çantaların en büyük sorunlarından biri, bilgisayar çantasının taahhüt ettiği çantaya o boyuttaki bir laptopun sığmaması. 15.3 inç bir bilgisayar için çanta alıyorsunuz, evet çantaya laptop giriyor ancak fermuarı kapanmıyor. Yeni çıkan üstün özellikli bilgisayarlar artık daha kalın. Bu bilgisayarlar dizüstü bilgisayar gözüne sığmıyor. Kalınlığının fazla olmasından dolayı sıkışıyor, oraya girse bile çıkmıyor. Sıradan sırt çantalarında ise artık laptop için bir göz mutlaka bulunuyor ancak bu çantaların tasarımları laptop taşımak ilk etapta düşünülmeden yapıldığı için her laptop için uygun ebatlara sahip değil.

Dilediğiniz boyda laptop çantasını yapıyoruz. Örneğin şirketinizde herkese tek tip bilgisayar verdiniz. Bu bilgisayarlarla iş yerinizin işleri yürüyecek. Bunun yanında bu bilgisayarları olabilecek en emniyetli şekilde kullanmak için tek tip çanta üretebiliyoruz. Bize sadece bilgisayarın marka ve modelini söylemeniz yeterli. Örneğin bazı bilgisayarların adaptörleri çok büyük, bazılarınınki çok küçük. İnsan bilgisayar çantasına kişisel eşyalarını da koymak ister. İşte tüm  bu karmaşayı ortadan kaldıracak çözümümüz var. Bilgisayar çantanızda bir bölme bilgisayara, bir bölme şarj aleti ve fareye yaptık. Yetmedi, bir bölme defter kitap için. Bir bölme dosyalar için. Dahası, bir bölme de kalemler için ayrdık. Kalem deyip de geçmedik. Sırt çantasına konan kalemlerin, çantanın şeklinden dolayı kırılabildiğini gördük. Kalemliği laptop gözünün hemen yanına koyduk ki o kısmın düz duruşunu bilgisayarınız desteklesin.

Bu çantalardan istediğiniz adet ve istediğiniz boyda sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz şekli üzerine uygulayabiliriz. Bu sizin logonuz da, mottonuz da olabilir. İster el çantası ister sırt çantası… Bu linkten çantalarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Laptop Kılıfı

Yüksek özellikli bilgisayarların artık daha büyük ve daha kalın olduğunu söyledik. Peki gözünüz gibi sakındığınız ufacık bilgisayarlarınız? Çantanızda envai çeşit malzemenin arasına bu bilgisayarı koyuyorsunuz. Çantada ya bir bozuk para kalmış, ya anahtarınız. Ya da başka bir malzeme. Çizildi canım bilgisayar. Bu kaygı daha çok macbooklar için gözetiliyor. Eh macbook bilgisayarlar daha narin, daha zarif ve elbette daha pahalı. Gözünüz gibi bakmanız gerekecek. İşte bunun için laptop kılıflarımız imdadınıza yetişiyor. Fermuarlı ağzı sayesinde siz ne kadar sakınsanız da içine başka bir cisim girmiyor. Yumuşak yapısı sayesinde çarpmalara karşı bilgisayarınızı koruyor. Bilgisayarınız uzun yıllar ilk aldığınız günkü gibi gıcır gıcır kalıyor.

Tasarım bilgisayar severler, tasarım çanta sevmez mi? Bilgisayarcılar, kırtasiyeler, okul yakınında bulunan değişik işletmeler, bu çağrımız size… Şekil şekil desenlerle, estetik kaygılarla üzerine baskı uyguladığımız laptop kılıfları toptan alınca hem büyük kar bırakacak, hem de müşterinizi memnun edecek.

Toptan Makyaj Çantası

Her kadın çantasının içinde bir çanta daha vardır. Kadınların o koca çantayı taşımasının esas sebebi de içine bu çantayı koymaktır. Bu çanta ise içine ne almıyor ki? Türlü türlü makyaj malzemelerinden günlük ihtiyaçlarına kadar her şey. Dolayısıyla, bu çantanın da tek göz olması bazen yetmiyor. Makyaj malzemeleriyle diğer malzemelerin birbirine temas etmemesi gerekiyor. kaliteli olması ve uzun yıllar kullanmak gerekiyor. Dahası, buna çok da para vermemek gerekiyor. Çünkü görünür olmayacak. Toptan makyaj çantalarını, maktaj malzemeleri satan dükkanınız için promosyon haline de getirip, o çantayı dolduracak kadar makyaj malzemesi satmanıza yardımcı olabiliriz.

Dolayısıyla, bir makyaj çantasından beklenen her şeyi biz yaptık. Hemen makyaj çantalarımızı inceleyin.

Daha Fazla Toptan Çanta Çeşitleri

Siz söyleyin biz yapalım dedik. Yaptığımız işi aslında en iyi bu söz özetliyor. İstediğiniz çantalara istediğiniz özellikleri ekliyoruz. Bu eklediğimiz özelliklere kendi tecrübemizi de katıyoruz. İsterseniz küçük ama taşıması kolay çantalar yapıyoruz. Eğer İsterseniz içine dünyaları sığdıracağınız çantalar yapıyoruz. İsterseniz çekçekli çantalar yapıyoruz, isterseniz sırt çantası. İki göz az geliyorsa, üç, dört, beş göz. İsterseniz file cepler, isterseniz gizli bölmeler.

Ben bir çanta istiyorum. Hem sinema ekipmanlarımı taşıyayım hem de seyahat çantası olarak kullanayım derseniz onun da çözümü bizde. Kişiye özel çantalar ürettiğimiz gibi, kurumlara yönelik en iyi çözümleri veriyoruz. Şirketinizin yaptığı iş gereği neyi en çok kullanıyorsunuz? Biz ona kafa yoruyoruz. Çalışanlarınız hem bilgisayar hem kartela mı taşıyacak? Bilgisayar için ayrı cep, kartela için ayrı cep tasarlıyoruz. Evrak çantası olarak kullanılacak ama çalışanımız şehir şehir geziyor deseniz, bunun da çözümünü biz sunuyoruz. Evraklar, bilgisayarlar, çeşitli promosyonlar yanında iki üç günlük kıyafet. Her ihtiyacı tek çantada çözüyoruz.

Toptan çanta ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü böyle buluyoruz. Daha önemlisi sizi dinliyoruz ve ihtiyacınızı anlıyoruz. Toptan çanta işindeki tecrübemizi, her zaman sizi memnun etmek için kullanıyoruz. Yukarıda saydıklarımızdan çok daha fazlasını yapabiliyoruz. Büzgülü ipli çantalar, spor ayakkabı taşıma çantası, pos cihazı kılıfı gibi türlü özel ihtiyaca yönelik toptan çanta imalatımız bulunuyor.

İsterseniz çapraz sırt çantası ürünlerimizle şık çanta ihtiyacınızı karşılıyoruz, isterseniz soğutucu termos çantalarla soğuk zincirinizi kırmamanıza yardımcı oluyoruz. Üyelerinize, müşterilerinize misafirlerinize hem ucuz hem şık bel çantalarını promosyon olarak hediye de edebilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası için bize iletişim sayfasındaki numaralardan veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.