Toptan çanta alıp satmak - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Toptan çanta alıp satmak

canta-sirketi
gri-sporcu-cantasi-imalat
ortpedik-sirt-çantasi-laptop
ortapedik sırtlı okul çantası toptan
promosyon okul cantası
ataturk-sülietli-sırt çantası
BENZER ÜRÜNLER

Toptan çanta alıp satmak ne kadar karlı bir iş? Hiç düşündünüz mü? Gelin birlikte bu soruya cevap verelim.

İnternetin yaygınlaşması sonucunda öncelikle Amerika ve Avrupa kıtasında artan e-ticaret kısa sürede dünyanın tüm bölgelerine yayıldı. Ebay, Amazon ve Ali baba gibi devasa ve tüm dünyaya hizmet veren e ticaret siteleri kuruldu. Bunları ülke çaplarında kurulan siteler izledi. Ülkemizde de gittigidiyor, hepsiburada, n11.com ve trendyol gibi e ticaret siteleri kurularak bu dev pastadan kar payı almaya başladılar.

İnternet kullanan insanların büyük bir çoğunluğu artık e ticarete yani internet üzerinden yapılan alışverişe uzak değil. Pandemi sonrasında biraz da mecburiyetten internetten satılan ürün oranlarında yüzde 100’e varan artışlar gözlemledik. E ticaret siteleri de yaptıkları kampanyalarla aylık işlem hacimlerini yüksek derece de arttırdılar. Şuanda ülkemizdeki internet kullanıcılarının büyük bir kısmı e ticarete yabancı değil. gündelik alışverişlerini bile internet üzerinden yapabiliyorlar.

Sosyal Medya Üzerinden Çanta  Satış İmkanları Arttı

Büyük online pazar sitelerinin yanında bireysel internet siteleri instagram, facebook ve twitter üzerinden de kurulan hesaplar üzerinden de bir çok kişi satış yapmaya başladı ve burada da inanılmaz bir potansiyel olduğu görüldü. Takipcileri ile ile iyi iletişim kuran kişiler kendi ürünlerini ürettirip satmaya başladılar.

Peki en yüksek kar oranını nasıl yakalarız? Toptan çanta alıp satmak ile yüksek kar edebilir miyiz? Bu soruların yanıtı evet. Çünkü hangi malı satarsanız satın, malı alırken kazanırsınız. Bir malı ucuza üretim fiyatına alabilirseniz o maldan yüksek oranda kar edebilirsiniz. Örnek verecek olursak 10-30-50 lira bandında toptan çanta üretimi yaptırabilir bunu sanal pazar ortamlarında ve sosyal medya üzerinden 50-300-500 lira bandında satabilirsiniz. Burada yapmanız gereken araştırma yapmak ve kendinize pazar oluşturmak.  İnsanların ihtiyacı olan ya da ilgisini çekecek bir ürünü kafanızda tasarlayıp özgün olarak ürettirirseniz piyasada yalnızca sizin sattığınız ve benzersiz bir ürüne sahip olursunuz. Bu da bu ürünün fiyatını sizin belirlemenizi sağlar. Ürünü toptan yaptırdığınız için ürün maliyeti epey düşük olacak. En uygun fiyata toptan çanta üretimi için Akgül Toptan Çanta 2010 yılından bu yana hizmet vermekte ve satış ortaklarına çözüm sunmaktadır.

Siz yeter ki ucuza toptan çanta alıp satmaya karar verin. Teknik ve tasarım ekibimiz size her konuda yardımcı olacak ve kendi markanızla size özel çantayı en uygun fiyata üretebilecektir.

Bize iletişim  sayfamızdan, online chat üzerinden ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz; +905436951131