Promosyon Yemek Taşıma Çantası - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Promosyon Yemek Taşıma Çantası

Promosyon Yemek Taşıma Çantası

Promosyon Yemek Taşıma Çantası İmalatı | Toptan Kurye Çantası

Yemek Taşıma (Kurye) Çantası Nedir?

Yemek taşıma çantası, büyük boy ve termal bölmeleri olan (sırtta, araçta veya elde  taşınabilen) çantalardır. Bunun yanı sıra kullandığınız motosiklete sabitleme aparatı da bulunabilmektedir. Ürünün ısı kaybetmesini veya kazanmasını engelleyen bu çantalar son derece koruyucudur.

Yemeğin iyi olması bir yana sipariş edilen yemeğin sıcak, dağılmamış ve düzenli bir şekilde teslim edilmesi firmalar için son derece önem arz etmektedir.

Yemek taşımacılığının vazgeçilmez ihtiyacı olan kurye çantalarını; dilediğiniz boyut, ölçü, renk ve baskı ile üretebilmekteyiz. Standart yemek taşıma çantamızın standart boyutu 50×30 cm’dir. Tamamen su geçirmez imperteks kumaştan üretilmektedir. 4 farklı fermuarlı bölme mevcuttur. Serigrafi veya dijital baskı ile firmanıza özel logo ekleyebilmekteyiz.

Kurye Çantası Özellikleri Nelerdir?

Yemek taşıma çantaları su geçirmez polyester kumaştan üretilmektedir. İçerisi ısı geçirgenliği olmayan pet ve ısı yalıtım folyosu ile kaplanmaktadır. Kurye çantaları termal paket servis çantası olarak da adlandırılabilmektedir.

Pizza çantası , pide çantası , fast food çantası ,kurye servis çantası , motorlu paket servis taşıma çantası olarak tercih edilebilmektedir. Yemek taşıma çantaları imalatında kolay açılım kapanış sağlayan tipe 8 veya tipe 10 fermuar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kurye çantalarımız darbelere karşı son derece dayanaklıdır.

Tüm ürünlerimiz hijyenik koşullarda üretilmektedir. Ürün sizin talebinize göre değişik ebatlarda üretilebilmektedir.

pizza-tasima-cantasi-imalat

Promosyon termal yemek taşıma çantası modellerimiz için tıklayınız.

 

toptan kurye çantası

 

Promosyon Çanta Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Toptan Çanta bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı (kurum, kuruluş, belediyeler, firmalar) çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz çanta modellerimizden (sizin özel çanta projeniz dahil) istediğiniz takdirde birkaç örnek prototip gönderebilmekteyiz.

Dilediğiniz baskı, model ve kumaş seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp:  +90 543 695 11 31