Promosyon Makyaj Çantası İmalatı - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Promosyon Makyaj Çantası İmalatı

promosyon-makyaj-cantasii-imalati
BENZER ÜRÜNLER

Promosyon Makyaj Çantası İmalatı

Promosyon ürünler ile adını duyurmak isteyenler firmalar, çantalardan yana seçimini yapabilir. Herkese lazım olan çantalar, etkili birer reklam aracı olarak göz önünde bulundurulabilir. Bunun için:

 • Firmalara uygun olacak şekilde çanta alternatifleri sıralanır.
 • Kumaştan ebatlara her türlü detay ele alınır.
 • Son olarak firmaların isteğine göre dijital baskılara geçilir.

Örneğin kozmetik çanta imalatı bunlardan sadece bir tanesidir. Makyaj malzemelerini güvenli bir şekilde saklamak isteyen hanımlar küçük ebatlardan çanta arayışına girer. Bu arayış promosyonlar ile son bulabilir. Üstelik böylece firmanın adını duyurması ve güven kazanması uzun sürmez.

Kozmetik Çanta İmalatı

Makyaj çantaları firmaların isteğine uygun olacak şekilde tasarlanır. İmalata geçmeden önce istekler göz önünde bulundurulur. Örnek vermek gerekirse:

-Ebatlar: Kozmetik çantaların küçük ebatlardan tercih edildiği açık. Kadınların tercihi genel küçük ebatlara sahip olan çantalardan yana oluyor. Özellikle de günlük çantaların içerisine yerleştirmeye uygun olanlar öne çıkmıştır.

-Hacim: Ebatları küçük tutulsa da iç hacmi göz önünde bulundurulur. Makyaj malzemelerinin rahatlıkla sığması gerekir. Ve tüm bu detaylar üzerine toptan üretime geçilir. Yani müşterilerin:

 • Belirttikleri özelliklere göre imalata yer verilir.
 • Yine belirtilen adet üzerine toptan üretim tamamlanır.

Görüldüğü üzere müşteri merkezli olarak çalışma gösterilir. Tüm isteklerin ve beklentilerin karşılanmasına özen gösterilir.

Toptan Kozmetik Çanta Modelleri

Toptan çanta imalatı sırasında müşterilerimizin taleplerini önemseriz. Ve isteklere uygun olacak şekilde modellerin ortaya çıkarılmasını sağlarız. Örneğin ilk etapta ebatlara ve hacme karar verilir. Sadece bunlar ile sınırlı kalmaz arkasından tasarım özellikleri de ele alınır. Mesela:

 • Firma adının ya da logosunun geçmesi sağlanır.
 • Dijital baskılar ile görsellere imza atılır.
 • Adres veya iletişim bilgileri gibi detaylar dahi eklenebilir.

Adı üstünde promosyonlar ile firma tanıtımı gerçekleşir. Bunun için ilk önce firmaya ait bilgilerin basılmasına karar verilir. Yine bu aşamada renklerden baskıların kalitesine kadar tüm detaylar ele alınır. Her firma kendi bütçesine uygun olacak şekilde taleplerini sıralar. Ve belirtilen taleplere uygun olacak şekilde üretime geçilir.

Promosyon Makyaj çantası Üreten Firmalar

Firmalar kendi çalışma alanlarına bağlı olarak seçimini yapar. Mesela kozmetik merkezlerinin tercihi toptan çanta modellerinden yana oluyor. Aynı zamanda kozmetik ürünlerini tanıtmak isteyen eczaneler de zaman zaman çantalarını gözler önüne serer.

Güzellik merkezleri ve kuaförler için de son derece uygundur. Çantalar kadınların en temel ihtiyaçları arasında. Ve promosyon olarak sergilenmesi firmanın tanıtımı açısından faydalı olacaktır. Bunun için:

 • Minimum 500 adet gibi sınırlara uygun olacak şekilde üretime geçilir.
 • Özenli bir şekilde paketlenen çantalar belirtilen süre içerisinde hazırlanır.

Hazırlıkları tamamlanan çantalar artık dağıtıma hazır hale gelir. Ve kadınların beğenisine sunulur. Böylece dağıtımı yapan firmaların adını duyurması kısa sürer. Baştan belirttiğimiz gibi etkili bir tanıtım aracı olduğu açık durumda.

Promosyon Kozmetik Çantası Fiyatları

Fiyatların netleşmesine etki eden birden fazla faktör bulunuyor. Örneğin en başta kaç adet hazırlanacağı bunlar arasında başı çeker. Arkasından kullanılan materyaller dahi göz önünde bulundurulur. Mesela:

 • Suni deri sıklıkla talep edilir.
 • Polyester ya da diğer kumaşlar eşliğinde de tasarlanabilir.

Transfer ya da dijital baskı seçenekleri de fiyatlara etki eder. Bunun için önce istediğiniz özellikleri belirtmeniz gerekir. Belirtilen özelliklere göre anında teklif alırsınız. Verilen teklifi onaylamanız halinde üretime geçilir. Ve hızlı bir şekilde promosyon ürünlerin hepsi hazırlanır. Örneğin firma logolarına sahip olacak şekilde tasarım gerçekleşir. Ve dağıtılan çantalar eşliğinde firmanın adı hedef kitlelere ulaşır.

Promosyon Çantalarımızı İncelemek İçin TIKLAYINIZ 

Fiyat Teklifi almak için Whatsapp : 0543 695 11 31