Promosyon Evrak/Laptop Çantası - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Promosyon Evrak/Laptop Çantası

BENZER ÜRÜNLER

Akgül Çanta olarak ürettiğimiz Evrak ve Laptop çantası olarak kullanılan ürünümüz, yazılım ,muhasabe ,sigorta ,petroller ve bankaların promosyonda en çok tercih ettikleri ürünler arasındadır. İstenilen renk ve ebatta üretebildiğimiz evrak ve laptop çantalarımızda istediğiniz kumaş türü kullanılır. Firmamızın önerisi su geçirmez 670 denye polyester kumaştır. Kurumlara özel logo baskılı evrak ve laptop çantası için bizden mutlaka fiyat alınız.

Promosyon Evrak ve Laptop çantalarımızda logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir.Evrak ve Laptop çantalarımız promosyon amaçlı kongre ve sempozyum gibi her türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir promosyon ürünüdür.

Promosyon Laptop Ve Evrak Çantalarını; müşterilerimizin istedikleri model renk ve boyutlarda üretebilmekteyiz. Web sitemizde olmayan, Örneği sizde olan modeller için de bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Promosyon Laptop Ve Evrak Çantası Nedir?

      Laptop ve evrak çantaları dizüstü bilgisayarınızı veya önemli evraklarınızı taşımak ve korumak içindir, promosyon laptop veya promosyon evrak çantası ebatları bilgisayarınızın büyüklüğüne göre değişmektedir. Genelde Kongre ve Sempozyum gibi etkinliklerde tercih edilmesinin yanı sıra fiyat ve kalitesine göre tüm firmaların zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir promosyon ürünüdür.

        Promosyon Laptop ve evrak çantaları genelde su geçirmez imperteks kumaştan üretilmektedir ve  fiyatları  adet ve kalite bazlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi almak bizleri arayabilir ve ya mail olarak bize ulaşabilirsiniz.

Laptop/Evrak çantası sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır veya daha hızlı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Laptop ve evrak çantalarımızı görmek için tıklayınız
Promosyon çantalarımızı görmek için tıklayınız
Fiyat almak için tıklayınız.

 

Toptan Promosyon Laptop Çantası,Toptan Promosyon Evrak Çantası,Toptan Promosyon Kaliteli Çanta,Toptan Promosyon Laptop/Evrak Çantası Akgül Çanta Adana.Toptan Promosyon Online Çanta Siparişi Satışı, Promosyon Çanta Adana, Toptan Promosyon Kaliteli Kongre Sempozyom Çantası. Baskılı Baskısız Promosyon Laptop ve Evrak Çantası, Logolu Logosuz Laptop ve Evrak Çantası, Renkli Renksiz Siyah Beyaz Toptan Promosyon Evrak ve Laptop Çantası.