Promosyon Bez Çanta İmalatı - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Promosyon Bez Çanta İmalatı

BENZER ÜRÜNLER

Promosyon özel baskılı (logonuz vb.) ham bez çanta imalatı için bize ulaşın.

Ham Bez Çanta Nedir?

Ham bez veya işlenmemiş kumaş adı verilen çantalar geri dönüşüme uygun ve %100 organiktir. Saf pamuk kumaştan üretilir. Hem doğa dostu olup hem maliyet açısından düşük olması promosyon ürünü olmasında ve tercih edilmesinde en önemli etkenlerdendir. Ham bezlerin temizliğinde kumaş yağ sökücü kimyasallar dikkatli bir şekilde kullanılabilir.

Promosyon Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Ülkemizde genellikle belediyeler, firmalar, kurum veya kuruluşların tanıtım-reklam amaçlı kullandığı logolu ham bez çantalardır. Ham bez çantalar bunun yanı sıra kişiler tarafından da çeşitli özel baskılar kullanılarak tercih edilmektedir.

Bez çantaları en çok tercih eden iş yerlerinin başında eczaneler gelmektedir. Bunun sebebi doğal ve geri dönüşüme uygun veya ergonomik yapıda olmasıdır. Bunun yanı sıra ham bez çantaların tercih edilebilirliğini arttıran en önemli özellikleri sıralayacak olursak; maliyeti uygun olması, doğal veya ergonomik yapıda olması, basit bir yapıda ve baskıya elverişli olması.

Ham bez çantalar kullanılan renk ve baskıya göre eğlenceli bir hal almaktadır. Ebatları kullanım amacı ve isteğe göre değişmekle birlikte standart olanı 35 x 40 cm’dir. Tutma kısmının standart olarak 70 cm olmasının sebepleri; omuz askısı olarak ve rahat kullanım sağlamak istenmesidir.

 

 

 

 

 

 

Promosyon ham bez çanta modellerimiz veya detaylı bilgiler için tıklayınız.

Promosyon Ham Bez Çanta Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Toptan Çanta bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı (kurum, kuruluş, belediyeler, firmalar) çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz çanta modellerimizden (sizin özel çanta projeniz dahil) istediğiniz takdirde birkaç örnek prototip gönderebilmekteyiz.

Dilediğiniz baskı, model ve kumaş seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi veya Detaylı Bilgi Almak için WhatsaApp:  +90 543 695 11 31