Promosyon Bez Çanta Fiyatları - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

BENZER ÜRÜNLER

2019 yılında çıkan yasayla poşetler ücretli oldu. Ücretli poşetlerin yerine bez çantalara olan ilgili arttı. Bir çok firma promoyon bez çanta kullanmaya başladı.
Bu yazımızda size bez çanta çeşitleri ve kullanım alanları hakkında bilgi aktaracağız.

Tela (Nonwoven)Çanta
Tela bez çanta dikişili ve ultrasonik(yapıştırma yönetimi ile üretilebilmekte. Dikişili Tela bez çantalar maliyet olarak yüksek ,Nonwoven Tela çantalar ise dikişli tela çantalara göre daha düşük maliyetli.Ultrasonic çantalar yapışkanlı olsada sağlamlık ve taşıma kapasitesi açısından dikişili çantadan geri kalmıyor.Tela çantalarda serigrafi,ofset baskı,dijital baskı yapılabilmektedir.
Tela çantayı kimler tercih etmeli ?
Tela çanta maliyeti düşük olduğu için daha çok promosyon olarak çanta dağıtmak isteyen firmalar,marketler,mağazalar tercih etmelidir.

Ham Bez Çanta
Ham bez çanta tela çantalara göre daha kalıcı ve daha organiktir.Ham bez çantalar dikişli olarak üretilmektedir.Ham bez çantaların kumaşı organik pamuktur.Serigrafi,ofset,dijital baskı gibi bir çok farklı baskı tekniği uygulanabiilir.Tela çantalara göre maliyeti biraz daha yüksektir.
Ham bez çantayı kimler tercih etmeli ?
Promosyon ürününde kaliteye önem veren firmalar, Günlük kullanım için ve kişiye özel çanta satışı yapmak isteyen firmalar.

Akgül Toptan Çanta olarak Türkiye’de en iyi fiyat garantisi ile bez çanta üretimi yapmaktayız.,

Bez Çanta Modellerimizi İncelemek İçin Tıklayınız 
Fiyat almak için bizi arayın : 0543 695 11 31

Anahtar Kelimeler : Bez çanta baskı ,bez çanta modelleri,bez torba,tela çanta,poşet çanta,kumaş çanta,ham bez çanta fiyatları,bez torba fiyatları
baskısız bez çanta,bez çanta imalatı,promosyon bez çanta fiyatları,bez çanta satın al,keten çanta,kumaş çanta modelleri,baskılı bez çanta fiyatları
,promosyon çanta,elyaf çanta,toptan bez çanta,bez çanta dikimi,bez çanta al,bez çanta promosyon,ham bez çanta imalatı,ucuz bez çanta,bez sırt çantası,tasarım bez çanta,promosyon çanta fiyatları,promosyon çanta imalatı