Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı

Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı

Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı – Promosyon Çantalar

Günümüzde farklı çanta modellerinin satışı sıradan çanta modellerine oranla artış göstermiş durumdadır. Bu nedenle üreticiler veya firmalar farklı tasarım ürün modellerini, sıradan klasik tasarım ürün modellerine göre daha az satış yapsa dahi fazla kar edebiliyor. Klasik ihtiyaç çantaları e-ticarette çok düşük kar ile kendine yer bulabiliyor. Özel tasarım veya daha önce kullanılmamış renk ve fikirlere ait çantalar yüksek kar marjı ile satış yapabilmektedir. Sizde kendi özel veya normal bir çanta tasarımını özgünleştirerek piyasaya sürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken özgün ürün tasarlamak ve bizimle iletişime geçmek.

Akgül Çanta bünyesinde çanta veya dikilebilir tüm yan ürünleri toptan üretebilmekteyiz. Kendi tasarımınızın prototipini ve toptan üretimini gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Bunun yanında örnek aldığınız bir çantanın model, tasarım, kumaş, renk değişimini gerçekleştirebilir; baskılı veya baskısız olarak üretim yapabiliriz.

Promosyon sırt çantası, bez çanta, el çantası, plaj çantası, laptop çantası, kongre ve sempozyum çantası, bel çantası. makyaj çantası, kurye çantası, postacı çantası ve nargile taşıma çantası. Belirtmiş olduğumuz çeşitli promosyon çantalarını baskılı veya baskısız isteğinize göre toptan üremini gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra logonuz ile birlikte yeni tasarım fikirleriniz dahilinde düzenleme yapabilmekteyiz. Sonuç olarak ortaya çıkacak ürün modelinin numunesini sunup üretime başlayabiliriz.

Promosyon çanta modellerimiz veya detaylı bilgiler için tıklayınız.

Özel Tasarım Toptan Çanta Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Toptan Çanta bünyesinde yurt içi ve yurt dışı (kurum, kuruluş, belediyeler, firmalar) çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz çanta modellerimizden (sizin özel çanta projeniz dahil) istediğiniz takdirde birkaç örnek prototip gönderebilmekteyiz.

Dilediğiniz baskı, model ve kumaş seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi veya Detaylı Bilgi Almak İçin WhatsaApp:  +90 543 695 11 31