Isı Yalıtımlı Termal Yemek Taşıma Çantası İmalatı - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Isı Yalıtımlı Termal Yemek Taşıma Çantası İmalatı

toptan termos çanta imalatı
promosyon termos çanta
pizza-tasima-cantasi-imalat
motor-yemek-tasima-cantasi
paket-tasima-cantasi-imalat
BENZER ÜRÜNLER

Isı Yalıtımlı Termal Yemek ,Pizza Taşıma ve Yemek Servis Kurye Çantası İmalatı

Yemek taşıma çantaları su geçirmez polyester kumaştan üretilir. İçerisi ısı geçirgenliği olmayan pet ve ısı yalıtım folyosu ile kaplanır. Termal paket servis çantası olarakta adlandırılır. Pizza çantası ,Pide çantası , fast food çantası ,kurye servis çantası , motorlu paket servis taşıma çantası olarak da kullanılır. Yemek taşıma çantaları imalatında kolay açılım kapanış sağlayan tipe 8 veya tipe 10 fermuar kullanılır. Oldukça dayanıklıdır.Tüm ürünlerimiz hijyenik koşullarda üretilir. Ürün sizin talebinize göre değişik ebatlarda üretilebilir.

pizza-tasima-cantasi-imalat

Yemek Taşıma Çantası Modelleri

Yemek taşıma çantaları genelde kare veya dikdörtgen şeklinde olurlar. Omuzda veya elde taşıma kulpları mevcuttur. Termal paket servis sırt çantalarıda mevcuttur. Her iki çanta modelide kullanıcı dostu olup, kullanım kolaylığı mevcuttur.

ısı yalıtım çantası imalat

 

pizza-tasima-cantasi-imalat

motor-yemek-tasima-cantasi

paket-tasima-cantasi-imalat

Isı Yalıtımlı Termal Yemek Taşıma Çantası Fiyatları

Yemek taşıma çantalarının fiyatları üründe kullanılan kumaş özelliğine , ısı yalıtım folyosu kalınlığına ,çantaya özel logo baskı özelliğine ve çantanın ebatlarına göre değişmektedir.
Akgül Çanta olarak Isı yalıtımlı termal yemek taşıma çantası imalatında müştelerimize bir çok farklı alternatifler sunmaktayız.
Hızlı Fiyat Teklifi için WhatsApp: +90 543 695 11 31

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ