Eşantiyon Çanta İmalatı - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Eşantiyon Çanta İmalatı

BENZER ÜRÜNLER

Günümüzde firmalar için tanıtımın önemi büyük eşantiyon ürünler ise kalıcı olmalarından dolayı firmalar tarafında tanıtım ve promosyonda daha çok tercih edilmekte.
Promosyon Çanta ise günlük ve kalıcı kullanıma hitap etmelerinden dolayı firmaların eşantiyon ürünlerde ilk tercihleri arasında yer alıyor.
Akgül çanta olarak Promosyon Çantada ekonomik ve çok çeşitli ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Eşantiyon Ham Bez Çanta
Baskılı ve baskısız olarak satılan ham bez çantalarımız özenle üretilmiştir.
En çok terciih edilen ebatar35cm x 40cm ,40cm x 45 cm ‘dir.Çantalarımızın kulp uzunluğu 60cm’dir.%100 organik pamuklu kumaştan üretilmiştir.
Ham Bez çantalara serigraf ,dijital baskı,transfer baskı gibi birçok alternatif yöntemle baskı yapılabilmektedir.

Bez Çantalarımızı İncelemek İçin Tıklayınız 

Eşantiyon Laptop ve Evrak Çantası
Laptop ve Evrak çantaları iş insanlarının vazgeçilmezi. Müşterilerinizin sizin çantanızda iş seyahatleri yapmasını istorsanız. Firmanıza mutlaka laptop ve evrak çantası yaptırmalısınız. Farklı ebatalrı bulunan evrak çantalarına yine firmanızın logosunu çanta üzerine baskı yapabilriiz.Laptop ve evrak çantalarında en çok terhih edilen baskı teknikleri , serigraf ve nakış baskı olmaktadır.

Laptop ve Evrak Çantalarımızı İncelemek İçin Tıklayınız

Eşantiyon İpli Büzgülü Çanta
İpli büzgülü çantalar ekonomik olmalarıyla öne çıkıyor. Promosyon ipli çantayı Yaz okulları,oteller ve spor kulüpleri tercih ediyor.
İpli çantalar su geçirmez 270 denye kumaştan üretilmektedir.En çok tercih edilen standart ebat 35cm x 40cm’dir.Serigraf ,dijital baskı ve trafnsfer baskı uygulanabilmektedir.

İpli Büzgülü Çantalarımızı İncelemek İçin Tıklayaınız

Eşantiyon Termos Çanta
Termos çantalar yazın vazgçilmezi. Sahil şehirlerimizdeki firmaların ve gençlik festivallerini organize eden içecek firmalarının daha çok tercih ettiği termos promosyon çantalarımızı ısı yalıtım folyosu ile üretmekteyiz.
Isı yalıtım folyosu ile üretilen çantalara yiyecek ve içecekleri 6-7 saate kadar sıcak ve soğuk tutabilmekte.Termos çantalar sırt çantası olarak ve farklı ebatlarda üretilebilmektedir.

Termos Çantalarımız İncelemek İçin Tıklayınız

Eşantiyon Sırt Çantası
Sırt çantaları günlük yaşamın vazgeçilmezi.Eşantiyon sırt çantaları ise tanıtım yapmak isteyenn firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasında.
Farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilen sırt çantalarımıza birçok baskı tekniği uygulanmakta. Başlıca teknikler serigraf,transfer baskı ve nakış baskı olmakta.

Promosyon Sırt Çantası Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Eşantiyon Plaj Çantası
Plaj çantaları yazın ve denizin olmazsa olmazı.Tanıtımda bu fırsatı kaçırmak istemeyen firmaların tercihi ise promosyon plaj çantaları.
polsyeter ,jüt ve keten kumaştan üretilebilen plaj çantlarına birçok baskı tekniği uygulanabilmekte.Talep edilen ebatlarda üretilmektedir.

Promosyon Plaj Çantaları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız
Tüm Promosyon Çantalarımızı Görmek İçin Tıklayınız 

 

 

ANAHTAR KELİMELER : laptop çantası,reklam çantası,nonwoven çanta,fuar çantası,baskılı çanta,eşantiyon çanta,ham bez çanta fiyatları,spor çantası,bez torba fiyatları,okul çantası,çanta imalatı yapan firmalar,promosyon bez çanta fiyatları,promosyon evrak çantası,baskılı bez çanta fiyatları,ucuz çanta,çanta üreticileri