Antalya Plaj Çantası - Toptan-Promosyon Çanta Üretimi Ve Satışı Adana

Antalya Plaj Çantası

BENZER ÜRÜNLER

Akdenizin incisi olan Antalya ,güzel sahilleri ve tarihi mekanları ile ünü ülke sınırlarını aşan şehirdir.Deniz, güneş, tarih ve doğanın içiçe olduğu şehirde Akdenizi en güzel ve en temiz sahilleri bulunur ayrıca çok sayıda antik kentler, antik limanlar, anıt mezarlar, yemyeşil ormanlar ve akarsular yer alır. Yurt dışından ve yurt içinden her yıl milyonlarca turisti ağırlayan güzel şehirde tatile doymak mümkün değil.

Antalya’da bulunan Kaputaş Plajı, sahilin altından akan kaynak suları yüzünden soğuk bir suya sahip, ancak güneşin etkisiyle hızla da yaz döneminde ısınıyor.Kalkan Belediyesi tarafından korunan plaja giriş ücretsiz. Berrak sularda yüzdükten sonra altın kumlara kendinizi bırakabilirsiniz.

Patara kumsalı,12 km uzunluğundaki kumsalın derinliği yer yer 200-300 metreye ulaşır ayrıca ülkemizin de en güzel 15 plajlarından bir tanesidir. Kaputaş Plajı gibi Kaş ve Kalkan’ın yakınındadır. Kumu incedir. Deniz ise sığdır. Hemen hemen hiç durmayan rüzgarı nedeniyle rüzgar sörfü için de uygundur. Rüzgar sörfü severlerin vazgeçilmez adreslerinden biridir.

Köprülü Kanyon, Isparta’nın Sütçüler ilçesinde başlayan ve Antalya’da denize dökülen, rafting yapmaya uygun bir akarsudur. Rafting yapılabilen bölgenin başlangıcında iki adet de tarihi köprü bulunmaktadir, küçüğü asıl usta tarafından, kemerli büyük köprü ise ustanın kalfası tarafından inşa edilmiştir. Köprülü Kanyon ismini de bu köprülerden almıştır.

Tüm bu güzel aktiviterleri yaparken insanlar eşyalarınızı nasıl taşıyacak? Severek alıp giydikleri  bikini veya mayolarına  uygun çeşit plaj çantanız var mı? Sizin için uygun kaliteli plaj/kumsal çantası üretelim mi?

Akgül Toptan Çanta ülkenin her yerine çanta imalatı yapabilen, kalite ürünleri ile müşterisini her zaman memnun eden Toptan Çanta Üreticisi/İmalatçısıdır. Yaz ayları  ile toptan plaj/kumsal çantası üretimini de arttıran Akgül Toptan Çanta Antalya şirketleri için de toptan, uygun, kaliteli plaj/ kumsal çantası üretiyor. Baskılı veya baskısız plaj/kumsal çantası üretimi için bizleri arayabilirsiniz.

İmperteks Plaj Çantası

Jüt Kumaş Plaj Çantası

Akgül Toptan Çanta, Antalya Toptan Çanta Üretimi, Satışı, İmalatı, Kaliteli, Uygun, Toptan Çanta Antalya Kaş Kalkan Kemer Konyaaltı Manavgat Alanya. Toptan Plaj ve Kumsal Çantası. Tatil Çantası.