Anneler Gününe Özel Hediye Çanta - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Anneler Gününe Özel Hediye Çanta

BENZER ÜRÜNLER

Anneler günü yaklaşırken çocukların en büyük telaşesi, annelerine güzel bir hediye verebilmek oluyor. Çocuklara bir sırrımız var, anneniz için en özel hediye sizsiniz. Ha bu demek değil ki annenize hediye falan almayın. Ancak annenize alacağınız hediyeyi kendiniz ile birleştirebilirsiniz. Annenize vereceğiniz hediye, hem şık bir hediye olacak hem de sizden izler taşıyacak. Çok da merak ettirmeden hemen detaylara geçelim. Nasıl bir hediye çanta annelere gider?

Bez çantalar günümüzde en çok hediye edilen eşyalardan biri haline geldi. Bu bez çantaların türlerine baktığınız zaman, üzerinde “I love you” yazanlarından, Frida Kahlo resmi basılı olanlarına, Che Guevara resimlisinden, “respect” veya “coffee” yazılılara, üzerinde kahve fincanı, Küçük Prens, bisiklet ve envayi çeşit resimler barındıranlara kadar… Çoook çok geniş yelpazede bez çanta bulabilmeniz mümkün.

Bu bez çantalar ister inanın ister inanmayın en çok hediye edilen ürünlerden biri haline geldi. Özellikle tatil yörelerinde veya Avrupa’nın çok turist çeken kentlerinde, magnet, kar küresi ve anahtarlık satışlarını bile geçti, penye satışlarına yaklaştı.

Peki ya annemiz için nasıl bir bez çanta alabiliriz?

Bir Hediye Çanta Olarak Bez Çanta

Üzerinde “anneciğim” yazılı çantalar, bir de bunu kendiniz boyarsanız annenizi ne kadar memnun edersiniz? Anneler günü için özel olarak ürettiğimiz bez çantaların hemen hemen hepsi boyanabilir çantalardır. Kumaş kalemi ile boyayacağınız bu çantalar annenize verebileceğiniz güzel hediyelerden biri olacaktır. Dediğimiz gibi, hediyenizi sizinle birleştirecek. Belki de uzun yıllar anneniz o çantayı kullanacak. Siz büyüyüp evden uçarken, annenizin aklına sürekli geleceksiniz (gerçi pek gitmiyor olacaksınız).

Anneler günü, pek çok esnaf için de bir gelir kapısı. Bütün bir yıl ancak kendini çeviren pek çok işletme, Anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde kar edebiliyor. Bunun mutlaka bilincini taşıyoruz. Esnafımıza yüksek kar marjıyla satabilecek bu özel çantaları sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yine bez çantanın üzerine annesi ile bir resmini bastırmak isteyen değerli müşterilerimize ise özel fiyatlarımızı vermek isteriz. Bunun için iletişim tercihlerinden bizi aramanız yeterli olacaktır. Bol çeşit ve en uygun fiyatlarla anneler günü hediyelerinizi ayırtmayı unutmayın.

İLETİŞİM sayfamızdan bize hızlıca ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.