Anne Bebek Bakım Çantası İmalat ve Üretim - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Anne Bebek Bakım Çantası İmalat ve Üretim

BENZER ÜRÜNLER

Bebeklerini kucaklarına alan anneler, onların eşyalarını özenli bir şekilde saklamaya dikkat eder. Özellikle de seyahat sırasında tüm eşyaların sığabileceği hafif çantalara ihtiyaç duyarlar. Bunun için:

  • Kullanılan kumaştan materyallere kadar tüm detaylar ele alınır.
  • Gözleri ve bölme sayıları da belirleyici unsurlar arasında.
  • Ebatlara ve iç hacme kadar aralarından tercihte bulunmaları beklenir.

Bu özelliklere uygun olacak şekilde anne bebek çanta imalatı gerçekleşir. Beklentilere bağlı olarak imalata geçilir ve modeller arka arkaya sergilenir. Yani tamamen ihtiyaçlara ve zevklere bağlı olarak modellerin üretimi gerçekleşir. Ve hepsi toptan fiyat garantisi eşliğinde alıcısını karşılar.

Anne Bebek Bakım Çantası Ebatları

Satın almak isteyenlere tüm özellikleri arka arkaya sıralamaktayız. Bu şekilde toptan anne bebek çantaları hakkında fikir sahibi olur ve aradığınızı kısa süre içerisinde bulursunuz. Örnek vermek gerekirse:

-Ebatlar: Birden fazla eşyayı güvenli bir şekilde saklamak isteyenler ilk önce ebatları göz önünde bulunduruyor. Neyse ki ebatların kullanışlı bir şekilde tercih edilmesi sağlanır. Örneğin 45 x 25 cm gibi geniş ebatlardan üretime geçilir.

-Derinlik: Yine göz önünde bulundurulan bir diğer husus derinlik oluyor. Derinliğin geniş tutulması eşya kapasitesini arttırır. Biberonlar, emzikler ya da yedek eşyaların güvenli bir şekilde saklanması sağlanır. Tüm bu eşyaları tek bir alanda toplamanıza yardımcı oluyoruz.

Toptan En Kullanışlı Anne – Bebek Çantaları

Modellerin kullanışlı hale gelmesi için sadece ebatlar ve erinlik ele alınmaz. Haricinde gözleri fazla olan anne bebek çantaları öne çıkmıştır. Örneğin termal olacak şekilde biberonlar için gözlere yer verilir. Bu sayede:

  • Biberon içerisinde ki içecekler güvenle saklanır.
  • Bulundukları ısı ile uzun süre kalmaları sağlanır.

Sadece biberon gözlerine yer verilmez. Kolay ulaşım için yan gözleri de bulunur. Mesela emzikler için bu alanlar kullanılabilir. Kısa sürede erişim sağlamak istediğiniz eşyaları yan gözlerde saklayabilirsiniz. Son olarak iç gözler de olmazsa olmazlar arasında. Ayrı ayrı tasarlanan gözlerde dilediğiniz eşyayı saklamaya başlarsınız. Hepsinin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi öncelik verdiğimiz hususlar arasında.

Anne – Bebek Çantalarında Kumaşlar

Kanserojen madde içeren herhangi bir malzeme ile çalışma göstermeyiz. Ürünlerin sağlığa dost bir şekilde imalatı gerçekleşir. Bu anlamda sağlam kumaş yapısını benimser ve kalitelik işçilik ile buluştururuz.

İşçilik ile tasarım harikası olan modelleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Örneğin farklı renklerden ve desenlerden pek çok çanta modelimiz mevcut. Hepsi ilk başta kullanışlı olacak şekilde tasarlanır. Beraberinde ise:

  • Anne – babalar cinsiyete uygun olacak şekilde renk tercihinde bulunabilir.
  • Kendi zevklerine göre istediğini temin edebilir.

Tüm bu alternatiflerin arka arkaya sıralanmasına özen göstermekteyiz. Hal böyle olunca aralarından istediğinizi seçer ve kısa süre içerisinde kullanmaya başlarsınız.

Toptan Anne Bebek Çantası Fiyatları

Adı üstünde toptan olacak şekilde fiyatlara yer verilir. Kaliteli işçilik ve sağlam malzemeler ile tasarlanan çantaların fiyatları piyasanın altında tutuluyor. Birkaç sene kullanılan çantalara yüksek bedeller ödeme istemezsiniz. Bunun yerine:

  • Toptan fiyat politikalarımızdan faydalanmanız mümkün.
  • Toptan fiyata kaliteli modeller arka arkaya sıralanır.

Üstelik uzun vadede çantaları kullanılırsınız. Öyle ki sağlam kumaşlar ve materyaller ile hazırlanmasına özen göstermekteyiz. Hatta bazılarının ağız kısmı metal malzeme ile tasarlanır. Bu şekilde daha güvenli ve sağlam hale getirilir.

Sonuç olarak suluk, biberon ya da iç gözlere sahip olan dilediğiniz modeli seçmekte özgürsünüz. Hepsine dair özel fiyat tekliflerimiz mevcut. Yani anne – babalar kendi bütçelerine göre kısa süre içerisinde tercihini yapar ve çantaları kullanmaya başlar.