Ambulans Canlandırma Çantası İmalat - Üretim - Promosyon Çanta İmalatı : AKGÜL TOPTAN ÇANTA

Ambulans Canlandırma Çantası İmalat – Üretim

ambulans-cantasi-imalat
BENZER ÜRÜNLER

Ambulans Canlandırma Çantası

İlk yardım müdahaleleri için özel olarak tasarlanan çantalara ihtiyaç duyulabilir. Çantaların içerisine konumlanan tıbbi gereçler, ilk yardım adına son derece önemli bir yere sahip. Ve bu tıbbi gereçlerin en doğru şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Canlandırma çantaları ile:

  • Tıbbi gereçlerin istenildiği şekilde muhafaza edilmesi mümkün.
  • Tüm eşyalar güvenli ve sağlıklı bir şekilde koruma altına alınır.
  • Kolay kolay eşyalara zarar gelmesi ve bozulmaları mümkün olmaz.

Bunun için çanta imalatı sırasında dayanıklı materyallerin kullanımına önem verilir. Üstelik kullanılan malzeme eşliğinde çantaların uzun ömürlü hale gelmesi sağlanır. Satın almak isteyenlere tüm bu malzemelere dair bilgi verilir ve temin etmeleri sağlanır.

Taşınmaya Uyumlu Canlandırma Çantaları

Toptan canlandırma çantaları kolay kullanıma uyumlu olacak şekilde temin edilir. Bunun için çeşitli taşıma alternatifleri ile gözler önüne serilir. İlk etapta taşınma ve malzemelere karşılık dikkate alınan hususlar şöyle:

-Askılar: Elde ya da omuzda olacak şekilde taşınabilir. Aynı zamanda sırtta taşımaya uygun olacak şekilde askılar temin edilir. Bu askıları kendinize göre ayarlamanız ve konforu elde etmeniz de mümkün olacaktır.

-Malzeme: Darbe emici malzemeler ile hazırlanmalarına özen gösterilir. Özellikle de araç içerisine konumlanan çantalar için bu durum dikkate alınır. Çünkü darbelere karşılık çanta içerisinde bulunan malzemeler hasar görebilir. Bu durum kullanılan dayanıklı materyaller ile ortadan kalkar.

Reflektörlü Ambulans Çantaları

Ambulans çanta imalatı sırasında dış tasarıma da ayrıca önem verilir. Herkesin hem zevkine hem de ihtiyaçlarına hitap etmek amaçlı tasarımlara geçilir. Örneğin:

  • Ön ve yan kısımlarda ceplere yer verilir.
  • Reflektör bantlar ile uyarıcı hale gelir.

Kullanıcıların isteğine bağlı olarak dizayn gerçekleşir. Örneğin ceplerin kullanım amacına uygun olacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilir. Aynı zamanda iç bölmelerden ebatlara kadar tüm detaylar ayrı ayrı ele alınır. Bunun üzerine en kullanışlı ve dayanıklı toptan çantaların ortaya çıkarılması sağlanır. Kısacası imalat sırasında istekler ve beklentileri göz önünde bulundurulur.

Bölmeli Canlandırma Çanta Modelleri

Çantalarda aranılan en temel özellikler arasında bölmeler mevcut. Birkaç bölme içeren ambulans çantaları da görenlerin tercihi haline gelmiştir. Öyle ki ilk yardım malzemelerinin bölmelerde saklanması ve temasın az olması söz konusudur.

Bölmelerde cam ya da plastik olan çoğu tıbbi gereç temin edilebilir. Bunun için canlandırma çantaların bölmelerin sayıca fazla olmasına dikkat edilir. Aynı zamanda özel kapaklara ve fermuar alanlarına da yer verilir. Bunlar:

  • Tıbbi gereçlerin güvenle saklanmasını sağlar.
  • Kapak ve fermuar güvencesi ile her türlü eşya temin edilebilir.

Yine bölmeli olan modellerde ebatlar farklılık gösterir. Müşterilerin istedikleri ebatlara ve genişliğe uygun olacak şekilde toptan üretimin gerçekleşmesi sağlanır.

Toptan Canlandırma Çanta Fiyatları

Adı üstünde toptan fiyat garantisinden faydalanırsınız. Piyasanın altında olan fiyatlar dahilinde birkaç adet çanta temin edilebilir. Toptan fiyatlar cep yakmaz ve herkese hitap eder. Öyle ki ilk yardım çantalarının her evde ya da araçta bulundurulması gereklidir.

Bu bilinçte olan vatandaşlara özel tasarım modeller sergilenir. Bölmelerinden ebatlarına kadar tüm detaylar ayrı ayrı ele alınır. Neticesinde:

  • Sırtta ya da omuz taşımaya uygun olacak şekilde sergilenir.
  • Ayarlanabilir askılar ile konforlu bir hale gelmesine özen gösterilir.

Reflektör bantlar eklenir ve bölmeler açılır. Özellikle de bölme sayısının fazla olduğu çantalar talep görür. Nitekim bölmelerde eşyaları güvenle saklamaya başlarsınız. Gerek cam şişeler gerekse plastik gereçler ayrı ayrı konumlandırılabilir. Hepsini güvenle saklamak isteyenler bölmeleri fazla olan canlandırma çantalarından seçimini yapmalıdır.

 

Anahtar Kelimeler : 112 çantası ,Umke çantası , Ambulans ilaç çantası , ilkyardım sırt çantası ,112 ilaç çantası

 

 

Ambulans canlandırma çantası imalat ve fiyat almak için TIKLAYINIZ 

Diğer çanta modelllerimizi incelemek için TIKLAYINIZ